بیایید آنقدر از خوبی ها بگوییم تا... جایی برای بدی نماند. 
لینک دوستان

چهارشنبه شبها ساعت ۹ همه دور تلویزیون جمع می شدیم و منتظر می شدیم که اهالی یه خانه زیبا و دوست داشتنی مهمان ما بشن، یه خانواده شاد صمیمی و عاشق، جور این خانواده جور بود، پدر بزرگ و مادر بزرگ دوست داشتنی، یه آقای وکیل همراه خانومش که او هم وکیل بود، مادری دلسوز که همه زندگی و عشقش فرزند کوچکش بود و یه تازه داماد پسری جوان و شاد که یه جورهایی یه تختش کم بود اما با این وجود همه دوستش داشتن و همسر مهربونش که قول داده بود هر جا همسرش بره او هم بره حتی رو پشت بوم.
خانه قصه ما کلی ماجرا داشت داستانهای شاد و گاهی غمناک اما یه داستان داشت که هیچ وقت تمام نمی شد و اون عشق این افراد به هم بود. هر هفته باید یه شب خونه مادر بزرگ جمع می شدن و آش می خوردن شبها مردها روی پشت بوم دور آتیش جمع می شدن و از محبت می گفتند، گاهی نقشه می کشیدن که چطور خانمهای خونه اذیت کنن هر چند خانمها هم هیچ وقت کم نمی آوردن، گاهی کار بالا می گرفت و به قهر می کشید اما یه شعار تو این خانه بود و اون شعار این بود، با هم قهریم اما باهام حرف می زنیم اصلا چه معنی داره کسی تو این خونه با کسی حرف نزنه.
چه معنی داره تو این دنیا کسی با کسی قهر باشه!!... چه معنی داره تو این دنیا کسی تنها باشه!!!! چه معنی داره تو این دنیا آدم ها یک روز بیان و یک روز برن!! چه معنی داره تو این دنیا دل بعضی ها اینقدر تنگ باشه! اصلا چه معنی داره تو این دنیا دل بعضی ها از سنگ باشه!!!
 
 
خسرو شکیبایی با آن صدای مخملی و زیبای خود می گفت: خونه می تونه هر جایی باشه می تونه بالای یه ساختمان بلند باشه می تونه تو یه کوچه قدیمی که زیر بازارچه است باشه، می تونه بزرگ یا می تونه کوچیک باشه می تونه برای هر کس مفهومی داشته باشه یا هر رنگی داشته باشه می تونه به رنگ آجر یا به رنگ شیشه و سنگ باشه می تونه به رنگ قرمز یا به رنگ... ولی من یا بهتر بگم ما معتقدیم خونه هر چی که باشه باید سبز باشه، بله سبز و همیشه سبز


[ چهارشنبه ٩ آذر ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:٠٥ ‎ب.ظ ] [ آرش ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

طرفداران
امکانات وب
یادگاری از یک دوست

===ஜ۩۞۩ஜ===
اسمش را میگذاریم؛ دوست مجازی
اما آنسو یک آدم حقیقی نشسته ...
خصوصیاتش را که نمیتواند مخفی کند ...
وقتی دلتنگی ها و آشفتگی هایش را مینویسد
وقت میگذارد برایم، وقت میگذارم برایش ...
نگرانش میشوم دلتنگش میشوم ...
وقتی در صحبت هایم، به عنوانِ دوست
یاد میشود مطمئن میشوم که
حقیقی ست ...
هرچند کنار هم نباشیم
هرچند صدای هم راهم نشنیده باشیم،
من برایش سلامتی و شادی آرزو دارم
هرکجا که باشد
پس دوست من در دنیای مجازی دوستت دارم

وقتی کسی چیزی با ارزش را با شما شریک می شود واز آن نفع می برید، وظیفه اخلاقی دارید که آن را با دیگران نیز شریک شوید.

free counters