بیایید آنقدر از خوبی ها بگوییم تا... جایی برای بدی نماند. 
لینک دوستان

۱ . پسر ها به واقع به دنبال دخترهای زیبا نیستند .آن ها بیشتر به دنبال افراد مرتب و پاکیزه و افرادی هستند که واقعند بتوانند آنها را در میان دوستان و اجتماع ارائه دهند.

تبصره: قابل توجه دخمر های عزیز که تا میتونند از لوازم خوشگل کننده استفاده می کنند ”طعمه های شما بیشتر به رفتارتون توجه دارن تا خوشگلیتون بیهوده پول پدر بدبخت رو حروم نکنید یه آب هم روش!!!

۲ . پسر ها واقعا از رفتارهای سبک و سهل و همچنین در غیر شئونات انسانی بیزارند.

تبصره: قابل توجه خانوم هایی که دست به هر حرکتی میزنن تا آقا رو متمایل به خودشون کنند!!! اصلا می دونستید که خود سکوت محبت آوره؟؟؟؟؟؟ امتحان کنید.

۳ . یه پسر ممکنه واسه مدتی به شما علاقه داشته باشه و بهتون ابراز علاقه کنه اما بعد از مدتی به راحتی شما رو فراموش می کنه.

تبصره: پس وقتی آقایی میگه ”تو در قلب من همچون شمعی هستی که هر گز خاموش نمی شود!!!! مطمئن باشید یه چیزی به کلّه آقا اصابت نموده است .لذا به جای خماری و رفتن به کما و هپروت سعی کنید دل نبندید!

۴ . وقتی یه پسر به راحتی به شما میگه که ”من تو رو نمی فهمم“ در واقع داره به راحتی و به آسانی به شما میگه که شما از راه من جداهستی و در اندیشه افکار من فردی مثل شما نمی گنجد.

تبصره: بابا جان دوست نداره!!!! زورکی نیست که! اگه اصرار کنید مجبوره بگه دوستت داره و شما هم طبق معمول خوشخیالی طی می کنید و ناگهان روزی از همین روز ها کارت عروسی آقا میارن دم خونتون یا تو شرکتتون !!! حالا سطل بیارو اشک خانوم رو پر کن و بریز تو حوض تا حوض پر بشه… والله

۵ . وقتی یه پسر باشما حرف می زنه اغلب جملاتی رو مثل شما معمولا چه کاری می کنید یا اغلب چی می خورید؟ رو بکار می برند تا از لکنت زبانشون جلوگیری بکنه یا اینکه روی لکنت زبونشون رو بپوشونه.


[ سه‌شنبه ٢٩ آذر ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:۱٠ ‎ق.ظ ] [ آرش ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

طرفداران
امکانات وب
یادگاری از یک دوست

===ஜ۩۞۩ஜ===
اسمش را میگذاریم؛ دوست مجازی
اما آنسو یک آدم حقیقی نشسته ...
خصوصیاتش را که نمیتواند مخفی کند ...
وقتی دلتنگی ها و آشفتگی هایش را مینویسد
وقت میگذارد برایم، وقت میگذارم برایش ...
نگرانش میشوم دلتنگش میشوم ...
وقتی در صحبت هایم، به عنوانِ دوست
یاد میشود مطمئن میشوم که
حقیقی ست ...
هرچند کنار هم نباشیم
هرچند صدای هم راهم نشنیده باشیم،
من برایش سلامتی و شادی آرزو دارم
هرکجا که باشد
پس دوست من در دنیای مجازی دوستت دارم

وقتی کسی چیزی با ارزش را با شما شریک می شود واز آن نفع می برید، وظیفه اخلاقی دارید که آن را با دیگران نیز شریک شوید.

free counters