بیایید آنقدر از خوبی ها بگوییم تا... جایی برای بدی نماند. 
لینک دوستان

پیش نوشت: قبل از هر چیز از همه دوستانی که درخواست دوستی بنده رو در فیس بوک ریجکت کردند و اکانت ما رو برای ماه ها مسود ساختند تشکر می کنم. مثه اینکه من اشتباه کردم! در ادامه مطلب قضیه رو میگم.

امروز ایمیلی دریافت کردم مبنی بر اینکه: در طی روزهای آینده، باید حواستان جمع باشد که هیچ پیامی را با پیوست: Invitation FACEBOOK باز نکنید. صرفنظر ازاینکه چه کسی آنرا برایتان فرستاده است. این یک ویروس است که یک مشعل اُلمپیک را باز میکند که تمام hard disc C کامپیوتر شما را میسوزاند. این ویروس را از طریق کسیکه در دفترچه آدرستان است دریافت میدارید. به همین دلیل است که باید این ایمیل را به همۀ کسانیکه با آنها تماس دارید، ارسال کنید. دریافت 25 بار این ایمیل بهتر از آنست که این ویروس را دریافت کنید.


اگر ایمیلی با عنوان Invitation FACEBOOK دریافت داشتید که دوستی آنرا برایتان ارسال کرده آنرا باز نکنید و بلافاصله آنرا پاک کنید. بنا بر CNN این یکی از بدترین ویروس هاست. اخیراً ویروسی کشف شده که مایکروسافت آنرا یکی از مخرّب ترین ویروس ها طبقه بندی کرده. این ویروس یک اسب تروا است که از تو میخواهد یک adobe flash plug-in نصب کنی. همینکه آنرا نصب کردی، دیگر تمام است. و هنوز هیچ اصلاحی برای این نوع ویروس نیست. این ویروس خیلی راحت Zero Sector of the Hard Disc را از بین میبرد، جائیکه اطلاعات حیاتی برای کارکرد خودش است سالم میماند.
بنابرسایت SNOPES این ویروس صحت دارد. آدرس سایت در زیر است.

توصیه بنده: درخواست دوستی ما رو ریجکت نکنید، ویروس نبود! و مهمتر اینکه اگر ایمیل ویروسی باز کردید هیچ نگران نباشید. مهم این است که فایل پیوست آن را باز و اجرا نکنید. ایمیل های پیوست دار یک آیکن اینچنینی دارند:

راستی مطلب فــیس بـــــــوک خود را آنالیز کنید را مطالعه بفرمایید.

ستون سمت چپ، لیست صفحات اختصاصی =>

پی نوشت فردا صبح!: من از پهلوان زیادی دیگه تعریف کردم، حوصله تعریف بیش از این ندارم. فقط اینکه امروز صبح ظرف نیم ساعت اکانت فیس بوک ما رو احیا کرد.

اصلا هم جای تشکر نداره، و هر چی میکشم از دست این پهلوان می کشم، اون از ایده فانی میل که دست من میشکست ازش نمیدزدیدم. اینم از فیس بوک که ما رو می خواد معتادش کنه. خدا آخر عاقبت ما رو با این پسر بخیر کنه. بگید ان شاء الله.

حالا قضیه غیر فعال شدن اکانت ما: دیروز پروکسی فایر کار نمی کرد، ما هم تازه کار، یه فری گیت دم دستمون بود، با اون رفتیم توی فیس بوک. حالا فیس بوک آی پی ما رو بررسی کرده بود دیده بود این رضاپور ظرف چند ساعت از این قاره به اون قاره نقل و انتقال پیدا کرده. گفت نکنه که یکی اون سر دنیا این ناشی رو هک کرده باشه، بهتره حسابش رو مسدود کرد و باقی قضایا...


[ چهارشنبه ٢٢ شهریور ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ ] [ آرش ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

طرفداران
امکانات وب
یادگاری از یک دوست

===ஜ۩۞۩ஜ===
اسمش را میگذاریم؛ دوست مجازی
اما آنسو یک آدم حقیقی نشسته ...
خصوصیاتش را که نمیتواند مخفی کند ...
وقتی دلتنگی ها و آشفتگی هایش را مینویسد
وقت میگذارد برایم، وقت میگذارم برایش ...
نگرانش میشوم دلتنگش میشوم ...
وقتی در صحبت هایم، به عنوانِ دوست
یاد میشود مطمئن میشوم که
حقیقی ست ...
هرچند کنار هم نباشیم
هرچند صدای هم راهم نشنیده باشیم،
من برایش سلامتی و شادی آرزو دارم
هرکجا که باشد
پس دوست من در دنیای مجازی دوستت دارم

وقتی کسی چیزی با ارزش را با شما شریک می شود واز آن نفع می برید، وظیفه اخلاقی دارید که آن را با دیگران نیز شریک شوید.

free counters